27 квітня 2023

26 квітня 2023 року на базі Фітнес клубу «Manhattan» викладачем кафедри ФКіС, факультету здоров’я, фізичної культури і спорту, МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука Юлією Сніжко проведено чергове практичне  заняття із дисципліни «Аеробіка»  для студентів 1 курсу, здобувачів першого «бакалаврського» РВО.

Заняття

На практичному занятті студентам акцентовано увагу на систему тренувань Total Resistance exercises або TRX.
Мета тренування побудована на залученні спеціального спортивного спорядження – підвісних петель. Вправи, які входять до цієї системи одночасно розвивають силу, рівновагу, гнучкість, баланс та стабілізацію.

Заняття

Вкотре, дякуємо, тренеру, Яну Ланевичу, за допомогу в організації цікавих та корисних практичних  занять для майбутніх фахівців з фізичної культури і спорту!