27 квітня 2023

Сьогодні, 26 квітня 2023 року у День Чорнобильської катастрофи, відомим рівнянином – доцентом кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидатом технічних наук, доцентом, член-кореспондентом Академії адміністративно-правових наук України Ігорем Риженко проведено відкриту лекцію: «Аварія на Чорнобильській АЕС: вшанування пам’яті учасників аварії».

Лектором детально проаналізовано причини трагедії на атомній електростанції, охарактеризовано наслідки техногенної катастрофи. Лекція супроводжувалась фото та відеоматералами, прикладами життя конкретних осіб, які брали участь у ліквідації ававрії.

фото

В онлайн-режимі послухати доцента Ігоря Риженко підключились понад 200 слухачів: здобувачів вищої освіти, викладачів вищих навчальних закладів, простих громадян міста, які заздалегідь були інформовані про проведення заходу.

Проведення пізнавальних відкритих лекцій є систематичною практикою професорсько-викладацького складу Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, адже хто не пам’ятає історії – немає майбутнього.

риженко