03 квітня 2023

27 березня 2023 року відбулося відкрите засідання студентського наукового товариства факультету географії, історії та туризму мегу імені степана  дем’янчука!

Наукова робота полягає в пошуковій діяльності, здатності здійснювати самостійно та організовувати дослідницьку діяльність з використанням сучасних методів і технологій, прикладних досліджень природних і суспільних явищ та процесів, узагальнювати отримані результати, презентувати їх тощо.

конференція

Сформулювати мету й пропонувати заходи щодо вирішення тієї чи іншої наукової проблеми постало головним завданням креативних студентів наукового товариства факультету географії, історії та туризму.

Результати своїх досліджень презентували здобувачі вищої освіти, що навчаються за спеціальностями «014.07 Середня освіта (Географія)» та «242 Туризм»  бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти : Петрик Катерина, Барчук Марія, Брончук Ольга, Пузовик Анастасія, Мулярчук Марія, Гаєва Олександра, Ренжин Віктрія за організації зав. кафедри, к.геогр.н., доц. О.В. Яроменко та викладачів кафедри географії і туризму.

конференція

Про актуальність заслуханих доповідей та важливу роль науково-дослідницької роботи у формуванні програмних результатів навчання майбутніх фахівців підсумував к.геогр.н., доц. А. С. Романів.

ПОДАЛЬШИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ!