11 жовтня 2021

Сьогодні студенти факультету географії, історії та туризму в форматі онлайн-мосту поспілкувалися з директоркою туристичної агенції "Магазин горящих путівок" Наталією Забужко. Пані Наталія має значний досвід у туристичній діяльності, а тому із задоволенням поділилася практичними порадами та відповіла на запитання присутніх. Особливо студентів цікавив досвід буденної роботи туристичного агента та організації роботи підприємства в сучасних ковідних реаліях.

Лекція

Також директорка розповіла про навчальні та рекламні тури, які особисто відвідувала цьогоріч та вказала на їх основні відмінності. Поділилася й інсайдом – найперспективнішими напрямками туристичних потоків на наступний сезон.

цвуцац

Окрім цього студенти дізналися з практичного досвіду найважливіші нюанси, які повинен знати сучасний туроператор. Наприкінці зустрічі студенти отримали заманливу пропозицію пройти стажування у компанії та почати свою трудову діяльність.