19 вересня 2023

Сьогодні на факультеті журналістики відбулася зустріч із Валентиною Данілічевою, знаною фахівчинею у сфері історії та краєзнавства. Гостя презентувала авторську книгу «Волинь (Рівненщина) мультиетнічна: історія національних меншин» та розповіла студентам про те, як змінювався етнічний склад населення нашого регіону.

Факультет журналістики

Спікерка поділилася з учасниками заходу власним досвідом досліджень історії волинського краю та зауважила на важливості вивчення свого родоводу.

До університету Валентина Данілічева завітала не з порожніми руками. Вона подарувала книгу «Німці на Волині. Культурно-історичний огляд Ніколауса Арндта» у фонд бібліотеки.

Факультет журналістики

Зустріч відбулася в рамках практикоорієнтованого освітнього туру, присвяченого 30-річчю університету.