19 вересня 2023

19 вересня 2023 року в м. Катовіце (Польща) у Сілезькій академії (бувша Вища технічна школа в Катовіце) у Залі Сенату відбулася 6-та Міжнародна наукова конференція «Інформаційні та інноваційні технології у XXI столітті». Співорганізатором Міжнародної наукової конференції є Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука.

мегу

У конференції в режимах offline та online взяли участь науковці, викладачі, аспіранти, ІТ-фахівці з розвитку різних сфер цифрового суспільства.

МЕГУ

Учасники Міжнародної конференції презентували результати своїх досліджень. На пленарному засіданні з доповіддю «ЕЛЕКТРОННИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ДЛЯ НАБУТТЯ ПРОФЕСІЙНИХ СКІЛІВ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ВЕБ-ПРОГРАМІСТІВ» виступили викладач-практик в галузі WEB-розробки Олег Богут та декан факультету кібернетики МЕГУ Валентина Юскович-Жуковська.

МЕГУ

В роботі секції «Інформаційні та інноваційні технології в освіті» активну участь прийняли викладачі факультету кібернетики: Юрій Лотюк, завідувач кафедри інформаційних систем та обчислювальних методів, Олександр Шеремета, Роман  Шеремета, Андрій Грисюк, Людмила Соловей, Василь Кот.

МЕГУ

Стрімкий розвиток діджиталізації вимагає нового спеціалізованого програмного забезпечення і тому створює ефективні перспективи для підготовки фахівців в галузі інформаційних технологій.

МЕГУ

Визначено, що довгостроковою інвестицією у майбутнє являється створення нових цифрових технологій та ІТ-інструментів в галузі вищої освіти.

МЕГУ

Факультет кібернетики МЕГУ не відстає від світових технологічних змін та стрімкого розвитку цифрового суспільства.