19 вересня 2023

19 вересня 2023 року студенти та викладачі ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» вшанували пам'ять Віктора Івановича Завацького, доктора біологічних наук, професора, Члена-кореспондента Української академії наук Національного прогресу, засновника факультету здоров’я, фізичної культури і спорту. Спогадами про Віктора Івановича поділилися президент університету, доктор педагогічних наук, професор Анатолій Степанович Дем’янчук;  ректор університету, доктор юридичних наук, професор Віталій Анатолійович Дем’янчук; доктор фізико-математичних наук, професор Йосип Володимирович Джунь та інші колеги. В рамках заходу був переглянутий документальний фільм «Віктор Іванович Завацький:  спортсмен, педагог, науковець».

ЗФКіС

Студенти та викладачі ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» прийняли участь у VІ Міжнародному конгресі істориків фізичної культури «Історія фізичної культури і спорту народів Європи», яка проводилася у Волинському національному університеті імені Лесі Українки, в режимі он-лайн. З вітальним словом від університету виступила Наталія Миколаївна Мединська, проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор. У дискусійному клубі секції «Генезис і розвиток сучасного олімпізму» взяли участь здобувачі освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» спеціальності 017 Фізична культура і спорт першого (бакалаврського) рівня: Дар҆’я Василенко («Особливості розвитку і становлення студентського спорту»,), Євгенія Гладушка («Жіночий футбол на теренах незалежної України»).