16 березня 2023

На факультеті журналістики відбулася прес-конференція із відомим телевізійним журналістом, випускником факультету журналістики МЕГУ Володимиром Миколайчуком. Захід пройшов у рамках продовження запущеної ініціативи «Кузня професії від випускника», що розпочалася кілька років тому.

Гість із радістю зустрівся з викладачами та студентами, оскільки із виключною теплотою згадує свої студентські роки та  лагідно заздрить широким можливостям, які мають майбутні журналісти зараз.

Пан Володимир поділився зі студентами досвідом роботи у сфері тележурналістики та розказав про труднощі у майбутній професійній діяльності. Зауважив виключну важливість розуміння кореспондента з оператором та навів приклад з власного досвіду. Детально розповів про процес вибору теми сюжетів та важливість вміння журналіста постійно перебувати в контексті та шукати цікаві історії з різних джерел.

Кузня професій

Учасники зустрічі обговорили зміни, що відбулися в українській журналістиці з початком повномасштабного вторгнення та з якими труднощами довелося стикнутися кореспондентам у минулому році.

Також не оминули запитання про сьогоднішню діяльність команди телеканалу «Україна», їх роботу над організацією трудового процесу в нових умовах.

Загалом, студенти змогли отримати відповіді на усі запитання, а також засвоїли змістовні поради щодо роботи у сфері телевізійної журналістики.