16 березня 2023

15.03.2023 відбулась нова зустріч між координаторами програми Twinning Project. Начальник відділу Європейських проєктів – проф. Ян Гадд та Начальник міжнародно-проєктного відділу – Аліна Лавренюк обговорити деталі щодо поглиблення співпраці в рамках Twinning Project.

Було визначено ряд заходів, що будуть реалізовуватися протягом весняного семестру по трьом основним напрямкам співпраці. Було обговорено деталі щодо проведення семінарів та круглих столі, що заплановані колегами з педагогічного факультету та історико-філологічного факультету.

Зокрема було обговорено деталі розробки наукових тренінгів та воркшопів для молодих науковців, які будуть реалізовані в 2023/2024 н.р. Також було обговорено питання щодо запровадження програми лідерства та деталі її розробки, яка буде впроваджуватись для науково-педагогічних працівників МЕГУ.

bat spa

Також було обговорено деталі щодо розробки стратегії розвитку та співпраці на подальші роки між Університетом Бат Спа (Велика Британія) та Міжнародним економіко-гуманітарним університетом ім.. акад.. С. Дем’янчука (Україна).