30 травня 2022

27 травня 2022 року на юридичному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію: «Актуальні проблеми протидії корупції в Україні». Організатором конференція виступила кафедра кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, модератором - проектор з наукової роботи університету, кандидат юридичних наук, доцент, академік Андрій Боровик.

Боровик

Участь у роботі конференції, незважаючи на воєнний стан у державі, прийняли понад 50 учасників, у тому числі студенти та аспіранти, прокурори, судді, які спільно з професорсько-викладацьким складом обговорили актуальні проблеми протидії корупції в Україні».

всув

За результатами роботи конференції прийнято спільне рішення про підготовку серії колективних закордонних монографій з питань актуальних проблем протидії корупції. Усі учасники конференції отримали сертифікат учасника та електронний збірник тез, які попередньо надсилались організаторам наукового заходу.