02 травня 2023

02 травня 2023 року на юридичному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука в межах програми «Самозахист юриста» проведено чемпіонат зі стрільби з короткостволтноі вогнепальної зброї.

Стрільба

Участь у чемпіонаті прийняли студенти Одеського державного університету внутрішніх справ, які перебувають у стінах МЕГУ в рамках програми академічного обміну.

Стрільба

Усі учасники показали досить високий результат при стрільбі з ПМ «Пістолета Макарова»

Стрільба

За результатами змагань перемога та перше місце дісталось студентці магістратури юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Юлії Попик, ІІ місце виборола студентка І курсу юридичного факультету МЕГУ Олена Гузик , а ІІІ - студентка ІІІ курсу Одеського державного університету внутрішніх справ Аліна Курінна.

Стрільба

Окремий заохочувальний приз - кубок «За волю до перемоги» дістався студентці ІІІ курсу Одеського державного університету внутрішніх справ Марія Гритенко.

Стрільба

- це лише чергові змагання зі стрільби з вогнепальної короткостволтноі зброї в межах програми «Самозахист юриста». Ми і надалі проводитимо такі заходи з метою відточення точності стрільби наших студентів - резюмував проректор з наукової роботи університету - керівник та засновник програми «Самозахист юриста» академік Андрій Боровик.