02 травня 2023

Студентка першого курсу другого (магістерського) рівня освіти факультету журналістики Юлія Савчук долучилася до навчальної програми «Молодіжний працівник», що реалізовується Міністерством молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським молодіжним центром та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. Організаторами тренінгу виступило Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА.

Учасниками заходу стали громадські активісти, студенти, працівники органів місцевого самоврядування міст та громад, яких об’єднує спільна риса – робота з молоддю. Тренерами виступили Оксана Вільчинська та Володимир Зиль. Впродовж трьох днів учасники здобули теоретичні знання та вдосконалили свої вміння щодо роботи з молоддю. Говорили про те, як правильно залучати молодь до різноманітних проєктів, які установи реалізують молодіжну політику, а також про те, які методи та форми слід застосовувати під час роботи з молодими людьми.

студентка

Учасниця тренінгу особливо відзначила, що захід дав можливість краще розуміти особливості роботи з молоддю, принципи залучення молодих людей до різних проєктів та ініціатив.