24 вересня 2023

21 вересня на Юридичному факультеті, для студентів факультету та факультету Здоровʼя фізичної культури та спорту, спеціальності «Ерготерапія» була проведена відкрита лекція, приурочена до дня Безпеки пацієнта, який відзначають 17 вересня в Україні та світі.

Юридичний факультет

Лектором були висвітлені питання основних прав пацієнта, таких як: право на інформацію, право на вільний вибір закладу охорони здоровʼя, право на медичну таємницю та інші; також проаналізовано актуальну судову практику в контексті безпеки пацієнтів; розмежовано види відповідальності в межах теми лекції, таких як: дисциплінарна, кримінальна, адміністративна та цивільна; визначено принципові положення щодо безпеки військовослужбовців як пацієнтів.
Крім того студентів ознайомлено із нормами національного та міжнародного законодавства у відповідній сфері.