03 грудня 2021

02.12.2021 на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука проведено навчально-практичний семінар: «Академічна доброчесність у закладах вищої освіти».

семінар

Модератором наукового заходу виступив проректор з наукової роботи МЕГУ, кандидат юридичних наук, доцент, академік Боровик Андрій Володимирович.

Боровик а.в.1

ідкрила роботу навчально-практичного семінару завідувачка кафедри цивільно-правових дисциплін МЕГУ, доктор філософії у галузі права, член-кореспондент  Міжнародної кадрової академії Деревянко Наталія Зеновіівна, яка виступила з доповіддю на тему: «Види академічного плагіату».

Деревянко

Після виступу, для всіх учасників семінару, керівником видавничих проектів видавництва «Олді+» Сєровою Вікторією Віталієвною проведено презентацію чи не єдиного в Україні навчального посібника з питань запобігання академічному плагіату «Бути чесним у навчанні і науці».

одвш

Надалі роботу семінару доповіддю на тему: «Чесна людина завжди успішна» продовжив доктор педагогічних наук, професор, перший проректор Херсонського державного університету Омельчук Сергій Аркадійович, який є одним з провідних спеціалістів щодо питань академічного плагіату в Україні.

Сергій Омельчук

Тему: «Покарання та відповідальність у сфері академічної доброчесності в Україні» розкрив під нас семінару проректор з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, доцент, академік Андрій Володимирович Боровик.

модератор

Всього у роботі навчально-практичного семінару прийняли участь понад 220 учасників, які активно включались в дискусію, задавали питання доповідачам.

фото

Наприкінці семінару, усі його учасники отримали сертифікати, а найбільш активним учасникам завідувачка кафедри цивільно-правових дисциплін Деревянко Наталія Зеновіівна та проректор з наукової роботи Боровик Андрій Володимирович подарували книгу з питань запобігання академічному плагіату автора Сергія Омельчука під назвою:  «Бути чесним у навчанні і науці».