03 грудня 2021

Студенти та викладачі факультету журналістики долучилися до вебінару на тему «Громадянські журналісти важливі! Несвобода слова в Криму».

Захід відбувався за ініціативи Національної спілки журналістів України у партнерстві з Європейською федерацією журналістів, і розповідає про досвід та методику висвітлення проблем окупованого українського півострова у рамках онлайн-курсу для журналістів «У ФОКУСІ - КРИМ».

рр

Спікерами виступили Тетяна Печончик – голова правління Центру прав людини ZMINA; Муміне Салієва – журналістка і правозахисниця; Лутфіє Зудієва – журналістка і правозахисниця. Модерував роботу Сергій Томіленко, голова НСЖУ.

Вебінар проводиться у партнерстві з:

Факультетом журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука

Факультетом журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (ОНУ)

Кафедрою журналістики Харківської державної академії культури

Кафедрою журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка

рр

Вебінар проведено онлайн на платформі Zoom