12 березня 2021

Колектив економічного  факультету успішно пройшов акредитацію освітніх програм «Менеджмент організацій» підготовки бакалаврів та магістрів відповідно до вимог Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти  (Протокол №3 (46) від 23.02.2021).

Експертна комісія високо оцінила якісний рівень  кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітнього процесу бакалаврів та магістрів  спеціальності 073 Менеджмент, що відповідає  гаслу університету «Якість освіти! Якість роботи! Якість життя!»

Висловлюю щиру подяку здобувачам освіти, професорсько-викладацькому колективу, стейхкхолдерам за злагоджену роботу над удосконаленням системи забезпечення якості освітньої діяльності університету!

Ректор                                                                                   Дем’янчук В.А.