25 березня 2023

24 березня 2023 року у місті Кишинів (Республіка Молдова) відбулась міжнародна наукова конференція «Людина, кримінологія, наука». Участь у конференції у офлайн режимі прийняло понад 80 науковців з Молдови, Румунії, України, керівники правоохоронних органів  та Міністерства освіти і науки Республіки Молдова.

Конференція

Участь у зазначеній конференції прийняли проректор з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, професор, академік Андрій Боровик та завідувач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктор філософії в галузі права, доцент, академік Наталія Деревянко.

Конференція

Андрій Боровик виступив з доповіддю на тему: «Проблема кваліфікації погрози застосування насильства при здійсненні опору представнику влади в Україні», а Наталія Деревянко розкрила тему:  «Кримінологічна освіта як засіб профілактики злочинності серед студентської молоді».

Сертифікати

Колеги-науковці високо оцінили доповіді науковців Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та висловили підтримку у бажанні якнайшвидшої перемоги України у боротьбі проти російської агресії.

Сертифікати