25 березня 2023

24 березня 2023 року о 14.30 в приміщенні відділення відновного лікування та реабілітації КНП Рівненська міська дитяча лікарня за ініціативи старшого викладача кафедри здоров'я людини та фізичної терапії Петрука І.Д. відбулася зустріч студентів lll курсу, фізична терапія, факультету ЗФКС МЕГУ із завідувачкою відділення Туровською Ольгою Миколаївною та працівниками відділення, серед яких студенти магістратури факультету ЗФКС МЕГУ. Відповідно до програми зустрічі відбулося ознайомлення з роботою відділення відновного лікування та реабілітації Рівненської міської дитячої лікарні.

студенти ЗФКіС

Студенти отримали інформацію про реабілітаційне обладнання та фахові відповіді на запитання, що стосувалися сучасних інноваційних технологій у фізичній терапії, ринку праці для молодих фахівців. За підсумками зустрічі досягнута попередня домовленість (декларація про наміри) з керівництвом КНП Рівненська міська дитяча лікарня про проходження практики студентами факультету ЗФКС, кафедри здоров'я людини та фізичної терапії на базі закладу.

студенти ЗФКіС