![gerb gerb](/sites/default/files/2021-04/iueh-logo-gerb.gif)
![](/sites/default/files/2023-03/photo_2023-03-24_18-24-53_2.jpg)
23.03.2023 року кафедрою здоров’я людини та фізичної терапії відбулася онлайн презентація дисциплін вільного вибору, які будуть викладатись у наступному семестрі для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія». Були присутні студенти 1-3 курсів, викладачі кафедри, представники адміністрації факультету фізичної культури і спорту.
Викладачі кафедри виступили з характеристикою змісту вибіркових дисциплін, які будуть викладатись у наступному семестрі. Зазначили можливості, переваги та передумови, які надаються при вивченні дисциплін. Визначені компетентності та програмні результати навчання мають відповідати освітній програмі.
![вильний вибір](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-03-24_18-24-53.jpg)
Завідувач кафедри професор Поташнюк І.В. і присутні викладачі дали вичерпні відповіді на всі запитання, які виникли у студентів.