14 лютого 2024

У середу 14 лютого  2023 р. відбувся науковий ланч-семінар науковців нашого університету та вчених Університету Бат Спа про специфіку гендерну виховання. Свої наукові здобутки представила  Вандана Сінгх, яка  разом із випускниками Баб Спа Університету досліджувала  національне виховання в Непалі.

Зарубіжні науковці охарактеризували власне емпіричне дослідження, в якому вони використовували фотоемісію для отримання інформації. Цікавим та змістовним  було повідомлення про  навчання дівчаток у віці 11-14 років. Вони зосередили увагу присутніх на гендерному вихованні  дівчаток із села Нангі. Під час семінару показали велику кількість світлин, які були зроблені під час проведення дослідження, та обговорили соціальні, політичні та культурні впливи на виховання підростаючого покоління в Непалі. Негативні відгуки, звичайно, отримало явище маргіналізації дівчат та жінок, яке не дозволяє їм повністю реалізувати свій природний потенціал в суспільстві.

До роботи семінару долучилися начальник міжнародно-проєктного відділу Аліна Лавренюк  А. Ю., д.пед.н., проф. Марчук О. О., доцент кафедри іноземних мов Пабат М. А.,  студенти педагогічного та історико-філологічного факультетів, здобувачі  вищої освіти третього рівня вищої освіти за спеціальністю «011 Освітні, педагогічні науки (галузь знань – 01 Освіта)» .

Кожна нація має певний досвід виховання дітей. Для українців – це виховання в дусі козацьких традицій, що спрямоване на утвердження ідеалів гідності, незалежності та свободи.