14 лютого 2024

Учасники Школи педагогічної майстерності відкрили сезон занять у парному семестрі. Першу зустріч присвятили сучасним цифровим технологіям, що активно застосовуються нині кожним педагогом у процесі роботи зі студентами в освітньому процесі.

Школа педагогічної майстерності

Доповідь на тему «Цифровий простір педагога» представила кандидат географічних наук, доцент Оксана Яроменко. Детально зупинилася на тому, які ресурси включає в себе цифровий простір, та як можна з їх використанням урізноманітнити подачу лекційного матеріалу та практичне відпрацювання вивчених тем. Пані Оксана розповіла про особливості та функціонал віртуальної дошки для навчальних матеріалів та зворотного зв'язку Lino. Разом із учасниками Школи педагогічної майстерності обговорили можливості використання в освітньому процесі на різних факультетах ресурсу для створення контенту з використанням штучного інтелекту Emaze та ігрової навчальної платформи Kahoot. Зауважили переваги та недоліки онлайн-платформи для створення та обміну електронними книгами, які містять текст, зображення, відео, головоломки, карти та тести Ourboox. Спікер не обійшла в презентації увагою й застосунки SOUTORI та Geniale, які можуть бути якісно використані для сучасної  подачі контенту незалежно від того, яку спеціальність опановують здобувачі.

Школа педагогічної майстерності

Усі присутні погодилися із необхідністю залучати цифрові технології в освітній процес та коротко поділилися власними спостереженнями й досвідом інтеграції різних програм у педагогічну практику.