15 листопада 2022

Проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик, проректор з наукової роботи професор Андрій Боровик й професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Іван Богатирьов виступили з доповідями на науково-практичній конференції «Безпека. Екстремізм. Тероризм 2022». В процесі роботи конференції обговорювались проблеми: криза сучасної європейської безпеки, терористичні акти росії на території України за повномасштабного вторгнення, міжнародний тероризм та глобальна міграція, тероризм як відтворення антиправової соціальної практики в агресивній війні російської федерації проти України, держава-спонсор тероризму.

Програма конференції

Організатор конференції, партнер МЕГУ, Словацький Інститут безперервної освіти висловив подяку професорсько-викладацькому складу Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. С.Дем’янчука за багаторічну міжнародну співпрацю, активну участь в наукових та навчально-виховних  заходах. Президент Інституту професор Йозеф Зятько наголосив на важливості підтримки міжнародної спільноти українських науковців в період військового стану.