15 листопада 2022

Студенти першого курсу факультету журналістики під керівництвом заслуженого журналіста України Віктора Мазаного відвідали краєзнавчий відділ Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Мазаний

Познайомилися майбутні журналісти з фондом періодичних часописів Рівненщини, серед яких газети «Червоний прапор» за 1945 рік та «Зміна» 1967 року, районні газети 1960-1970-х років, наукові збірники, матеріали конференцій.

Газета

Здобувачі освіти дізналися про довідково-бібліографічний апарт відділу, унікальне джерело краєзнавчої інформації. Особливу увагу молоді привернули електронні ресурси бібліотеки, зокрема повнотекстові бази даних (Бібліотека творів авторів Рівненщини та Рівненщина: Минуле і сьогодення).