11 жовтня 2023

На розширеному засіданні студентського наукового товариства «Олімп» факультету здоров’я, фізичної культури і спорту відбулась презентація лікувально-оздоровчого тренажера, автором патенту на корисну модель якого є декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Вадим Коваль. Серед поважних гостей: заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський та керівниця ГО «Українсько-польський союз імені Томаша Падури» Ева Маньковська.

Товариство

Лікувально-оздоровчий тренажер – є результатом спільної науково-дослідної роботи Вадима Коваля зі студентами факультету на вимогу сьогодення. Продемонстровано дію терапевтичного обладнання, як надійного і безпечного помічника в процесі реабілітації.

Сергій Гемберг оцінив ефективність роботи реабілітаційного тренажера, побажав студентам бути креативними та успішними та висловив впевнення в тому, що ця подія буде поштовхом для нових креативних ідей та досягнень в науці та технологіях.

Захід

Наталія Мединська, проректор з наукової роботи Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» відмітила важливість впровадження патенту в освітній процес підготовки здобувачів фізичної терапії, фізичної культури і спорту щодо реабілітації військовослужбовців. Це дуже важливе завдання, без якого неможливе повноцінне повернення військовослужбовців до мирного життя.

Координацію наукової і організаційної роботи студентського наукового товариства «Олімп» на факультеті здоров’я, фізичної культури і спорту здійснює Жанна Сотник, завідувач кафедри фізичної культури і спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

Захід

Вітаємо, авторів створеного патенту та бажаємо нових наукових та творчих здобутків на теренах Мирної, Незалежної України!