11 жовтня 2023

Третій рік поспіль у нашому університеті відкриває свої двері Школа педагогічної майстерності. Викладачі та завідувачі кафедр усіх факультетів вкотре долучилися до її діяльності.
Цьогорічна програма зустрічей відрізняється від попередніх, оскільки враховує не лише виклики часу, а й відгуки випускників Школи. Впродовж навчального року зустрічі відбуватимуться у стінах університету за традицією кожного другого вівторка.
Захід

З напутніми словами звернулася до присутніх проректор з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти університету, кандидат психологічних наук, доцент Олена Яницька. Пані проректор побажала наснаги у роботі та закликала усіх до плідної співпраці.
Захід

На перше заняття учасники зібралися для ознайомлення із річною програмою діяльності Школи педагогічної майстерності, що включає в себе не лише обговорення проблемних питань викладацької діяльності, а й практичні заняття, круглі столи та семінари. Учасники зможуть оновити палітру своєї професійної майстерності та поділитися «фішками», які успішно використовують у роботі зі здобувачами.
Захід

Значну увагу на зустрічі приділили розгляду вимог до оформлення документації, з якою стикається кожен викладач. Завідувач Центру забезпечення якості вищої освіти, кандидат економічних наук, доцент Вікторія Артюшок детально зупинилася на нормативних положеннях, що прописані у Законі України «Про вищу освіту», поточному моніторингу освітніх програм та структурних елементах робочих програм. Активно відбувалося й обговорення, оскільки усі стикалися зі складнощами під час підготовки власної документації й прагнуть до усунення неточностей та покращення робочих програм у новому навчальному році.