11 жовтня 2023

На засіданні навчально-методичної комісії було розглянуто питання про результати літньої заліково-екзаменаційної сесії.  Декани у своїх виступах проаналізували кількісну і якісну успішність, звернувши увагу на предмети, з яких є найбільше боргів. Зазначили, що на педагогічному факультеті є непоодинокі випадки зарахування сертифікатів неформальної освіти як самостійної чи індивідуальної роботи для покращення залікової (екзаменаційної) оцінки. Запропонували для покращення комунікацій зі студентами використовувати різноманітні методи та засоби інформування, застосовувати моральне стимулювання студентів. Для ліквідації академзаборгованості кафедрами факультетів складено графіки здачі академборгів.
Захід
З питання про результати атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, а також про заходи щодо усунення зауважень Голів ЕК. Доповідали декани факультетів та голови НМК. Кожен доповідач зазначив, що критичних зауважень голів атестаційної(екзаменаційної) комісії не було. На факультеті ЗФКС було рекомендовано підготувати методичні рекомендації для підготовки студентів до ЄДКІ «Крок». Голова атестаційної(екзаменаційної) комісії історико-філологічного факультету запропонувала розглянути можливість внесення до ОП освітню компоненту «Критичне мислення», щоб навчити студентів краще аргументувати власну думку. Поділилася досвідом економічного факультету, на якому попередній захист як магістерської так і бакалаврської робіт проводять у вигляді студентської наукової конференції. Порадили завідувачам кафедр ґрунтовно попрацювати над тематикою випускних робіт щоб уникнути внутрішнього плагіату, а пробне тестування почати проводити за 4 місяці до початку підсумкової атестації.
 При розгляді питання про затвердження вибіркових дисциплін для здобувачів другого рівня вищої освіти (магістерського)
Захід
Виступила завідувачка ЦЗЯВО доц. Артюшок В.С., яка зазначила, що відповідно до протоколів засідань рад факультетів було сформовано і подано у Центр ЗЯВО службові записки з переліком обраних здобувачами вищої освіти 1-го року навчання другого (магістерського) рівня денної та заочної форм навчання блоків професійно-орієнтованих дисципліни усіх ОПП на 2023-2024 н. р. та з результатами вільного вибору дисциплін з переліку.
На основі поданих службових сформовано наказ з переліком дисциплін вільного вибору здобувачами 1-го року навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійних програм на 2023-2024 н. р. денної та заочної форм навчання.