11 жовтня 2023

На факультеті журналістики відбулася пресконференція із помічником начальника загону, начальником пресслужби, підполковником Євгеном Роженюком та пресофіцером, кореспондентом АрміяInform Віктором Шубцем.
Студенти скористались можливістю дізнатись більше про особливості професії військового кореспондента в зоні бойових дій.
Захід

Розмова йшла про ті важливі етапи діяльності, які військовий журналіст проходить протягом своєї роботи. Здобувачі освіти поставили низку запитань гостям щодо захисту інформації та дезінформації противника. Журналісти та студенти обговорили також поведінку кореспондентів в ситуаціях повного збереження конфіденційності героїв військових сюжетів.
Також Євген Роженюк продемонстрував свої фільми, що були відзняті під час бойових дій на Бахмутському напрямку. Так студенти побачили, в яких умовах працюють військові кореспонденти задля передачі достовірної та чіткої інформації.
Наостанок пресофіцери продемонстрували своє спорядження, надавши змогу студентам факультету особисто відчути на собі важкість амуніції на полі бою.