28 травня 2021

Вимушений перехід на дистанційне та змішане навчання вимагає, як від викладачів, так і від здобувачів вищої освіти, не тільки інноваційно й творчо підійти до вивчення навчального матеріалу, але й інтегрувати здобуті знання, переосмислити та застосувати їх у майбутній професійній діяльності. Так, здобувачі вищої освіти та випускники освітньо-професійної програми 014 Середня освіта. Мова і література (англійська) долучилися до вебінару «Сучасні тенденції у навчанні іноземних мов: формування soft skills в умовах дистанційного та змішаного навчання», зініційованому викладачами кафедр романо-германської філології, іноземних мов та представниками роботодавців - мовним центром «Всесвіт». Модератором вебінару виступив к. філ. н., доц. Смерчко А.А. Спікери заходу: завідувач кафедри романо-германської філології доц. Будз І.Ф., випускник ОП Мова і література (англійська) Всеволод Мальований, директор мовного центру «Всесвіт» Анна Герасименко, викладачі центру – Ганна Данилюк, Ірина Мельничук.

Головною темою вебінару був розвиток soft skills, необхідних сучасному вчителю іноземних мов: креативність та гнучкість мислення, комплексне вирішення задач, критичне мислення, комунікативні та переговорні навички.

gty

Студенти отримали рекомендації потенційних роботодавців щодо освоєння підходів, інструментів та технік для розвитку ключових soft skills, подолання особистих бар'єрів і формування середовища, що сприяє розвитку навичок соціальної взаємодії.

ip[

Після завершення вебінару, відбулося його обговорення зі здобувачами вищої освіти. Керівник центру «Всесвіт» Анна Герасименко підкреслила, що soft skills мають вирішальне значення для забезпечення працевлаштування, проте вони все ще недостатньо актуалізовані в системі вищої освіти, що обумовлює нагальну потребу вищих навчальних закладів звернути увагу на названу проблему.

tuyi