31 травня 2021

В останній день весни (31.05.2021) професорсько-викладацький склад кафедри географії та туризму МЕГУ ім. акад. С. Дем'янчука долучився до проведення Міжнародного наукового семінару "Національні традиції туризму: досвід Словаччини та України", ініціатором проведення якого виступив Європейський інститут безперервної освіти (Словацька Республіка) під патронатом курорту Дундіце.

дл

Співорганізаторами заходу стали провідні заклади вищої освіти України: Київський національний університет культури і мистецтв, Київський національний університет технології та дизайну, Львівський університет бізнесу і права та Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем'янчука.

ю

На науковій сесії семінару свої доповіді представили викладачі кафедри: А.С.Романів, Н.Р.Миронець ("Пригодницький туризм в Україні: сучасні тенденції розвитку та напрямки імплементації європейського досвіду"); О.І. Токар ("Туристичні походи студентів як засіб формування компетентностей майбутніх фахівців туристичної індустрії").