11 березня 2022

ПВНЗ «МЕГУ» продовжує очікувати на твори для участі в щорічному читанні "Я голосую за мир!". Цьогоріч відбудуться XXVI Міжнародні учнівські громадські читання "Я голосую за мир!". До участі запрошуються учні 1-11 класів.

Тематика читань:

Україна – єдина!

За мир, за рідні колоски налиті.

Лист солдату ЗСУ.

Оживають розстріляні квіти.

Війна, на жаль, уже не сон...

Повертайся живим!

Війна очима дітей.

Чому плачуть українські матері?

Я дякую тобі, солдате.

Хроніки війни

Українців не зламати

Перемога за нами!

Звертання до світової спільноти

Схилися над могилою солдата.

Прийом творів триває до 1-го квітня 2022 року. Про дату проведення читань повідомимо пізніше.

Звертаємося до студентів та студентів-випускників спеціальності 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта» (рівня вищої освіти бакалавр та магістр) долучитися до подачі матеріалів.

Прохання надсилати віршовані та прозовані твори на електронну пошту ya_golosuyu_za_myr@ukr.net. Назва прикріпленого файлу повинна бути «Я голосую за мир_**» (*номер школи). Обов'язково вказати прізвище, ім'я дитини, клас, назву школи, район, область. Для зворотного зв'язку вказати номер телефону (viber) вчителя

200 кращих творів будуть включені в друковану версію щорічного збірника.

За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону (097) 042 89 86 (Мельничук Лілія Борисівна)