28 жовтня 2023

26 жовтня 2023 року в рамках роботи інтеркультурного проєктного клубу “Opening the Borders” був проведений захід з віртуального обміну між здобувачами першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів історико-філологічного факультету МЕГУ та студентами відділення іноземних мов Університету Чукурова (Туреччина).
Відеозустрічі передував експеримент – учасники повинні були провести один день без Інтернету і підготувати презентації про те, наскільки реально було справитися з таким викликом.
Новини
Розпочався захід із коротких квізів про Україну та Туреччину, що створило невимушену атмосферу для подальшого спілкування. Анонімне опитування дало змогу виявити, наскільки студенти залежні від користування ґаджетами – цифри не були критичними, що вказує на усвідомлене ставлення учасників до інтернет-технологій і відсутність в них адикції.
Спілкування в змішаних групах передбачало демонстрацію виконаних заздалегідь презентацій про те, чим був заповнений день без Інтернету, й вільне спілкування на повсякденні теми.
Новини
Наостанок учасники поділилися враженнями від заходу й висловили бажання зустрітися ще.
Сподіваємося, що цей захід став ще однією подією для розширення кругозору, подолання бар’єрів та усвідомлення важливості знання англійської мови у сучасному світі.