30 жовтня 2023

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проект взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує осінній цикл гостьових лекцій для здобувачів освіти.
Сьогодні у понеділок 30.10.2023 р. відбулася гостьова лекція проектної менеджерки, керівниці Центру «Дія. Бізнес» Ольги Горкавчук на тему: «Презентація можливостей Дія.Бізнес у Рівному».
Новини
Під час лекції, пані Ольга поділилася важливими аспектами діяльності Центру підтримки підприємців «Дія.Бізнес» у Рівному, його цілями та ініціативами, наголосивши, що філософія цього проєкту полягає в підтримці підприємців, які створюють бізнес в Україні; навчанні підприємництва з дитинства і протягом життя; допомозі зі стартом власного бізнесу; сприянні розвитку, масштабуванню та інтернаціоналізації українського бізнесу.
«Дія. Бізнес» – це потужний масштабний національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту, ініційований Міністерством цифрової трансформації України в лютому 2020 року. З травня 2021 року, проєкт реалізується спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, державною установою, яка відповідає за розвиток та підтримку українського підприємництва на внутрішньому та зовнішніх ринках.
Ольга Горкавчук закликала здобувачів та викладачів університету використовувати ресурси та підтримку, яку надає Центр «Дія. Бізнес», для розвитку власних ініціатив та підприємницьких проєктів.
Новини
Лекція стала важливою подією для здобувачів та викладачів університету, надаючи їм можливість ближче познайомитися з ініціативами, які підтримують підприємництво в Україні та сприяють розвитку бізнесу в регіоні.