23 вересня 2022

Наш університет уклав низку угод про співпрацю з науковцями із університету Бат Спа (Англія). У четвер 22 вересня відбулася зустріч керівництва педагогічного факультету із завідувачем відділу освіти док. пед. н., проф. Агнєжкою Бейтс (Англія).

У ході зустрічі було окреслено шляхи подальшої співпраці між викладачами та студентами. Зокрема, було прийнято рішення провести спільні заходи щодо формування патріотичних якостей у молодого покоління, виховання в дусі миру, гуманізму та взаємоповаги, реалізації принципів інклюзивної освіти та розвитку педагогічної креативності.

Міжнародна співпраця університету засвідчує, що наш заклад освіти є одним із кращих і наші студенти отримують належну освіту європейського рівня.