16 червня 2021

Перед початком сезону літніх відпусток та студентських канікул, декан природничого-географічного факультету доц. Романів А. С. провів відкриту лекцію «Можливості організації самостійних бюджетних подорожей з використанням он-лайн технологій».

afg

Захід відвідали не тільки студенти, що навчаються за освітньою програмою «Туризм», але й інших спеціальностей університету, а також викладачі яких зацікавила можливість бюджетно подорожувати. Опираючись на власний досвід численних зарубіжних туристичних поїздок, лектор звернув детальну увагу на бронювання квитків і оформлення багажу та інші митно-візові формальності при подорожах з використанням авіакомпаній-лоукостерів, розкрив особливості вибору різних типів засобів розміщення. Зацікавили слухачів і представлені підходи до організації екскурсійних програм та харчування учасників на прикладі окремих міст Європи.

gar

При підведенні підсумків лекції, Романів А.С. закликав учасників заходу проявляти активну участь у відновлені роботи туристичного клубу в МЕГУ ім. акад. С. Дем’янчука із завершенням карантинних обмежень, а також вказав на готовність надання консультаційних послуг кафедри географії і туризму при самостійних формуваннях турподорожей