20 травня 2022

Сьогодні офіційна зустріч із міжнародними партнерами, що завітали до стін нашого університету, завершилася підписанням договору про співпрацю та партнерство з Університетом політичних та соціологічних наук (Чехія).

підписання договору

Гості урочисто вручили ректору МЕГУ, доктору юридичних наук, професору Віталію Дем’янчуку диплом Почесного професора Європейського Інституту Подальшої Освіти (Словаччина). В свою чергу, президент Європейського Інституту Подальшої Освіти Йозефа Затько отримав диплом Почесного професора МЕГУ.

Договір

Міжнародні партнери Властімір Віцена, професор, ректор Університету політичних та соціальних наук (Чехія) та Йозеф Затько, професор, президент Інституту Подальшої Освіти (Словаччина) також долучилися до святкувань з нагоди Дня науки. Привітали українських колег зі святом наукової думки та побажали успіхів на тернистій ниві інноваційних пошуків та звершень.