20 травня 2022

Для учасників першого обласного «Турніру юних журналістів», що його організував факультет журналістики МЕГУ, проведено черговий майстер-клас.

Про це повідомляє Студентське інформаційне агентство МЕГУ.

«Декан факультету, доцент Вікторія Золяк, заслужений журналісти України, доцент  Віктор Мазаний, доцент Андрій Смусь і старший викладач Анастасія Горчикова під час віртуальної зустрічі проконсультували слухачів щодо виконання ними завдань конкурсу та схвалили їх новаторські наміри», – йдеться у повідомленні.

Школа журналіста

За його даними, викладачі порадили, як втілити задуми учнівської молоді у номінаціях творчого змагання: «Відкритий лист до українського воїна, який захищає Україну від російських загарбників», «Відеофільм, фоторепортаж», «Запитання для інтерв'ю», «Створення шкільного медіа сайту».

Працівники факультету таким чином реалізовують свою концепцію творчого супроводу конкурсу, а це сприяє одержанню якісних результатів «Турніру юних журналістів», до проведення якого разом із міськими та районним управліннями й відділами освіти і науки  Рівненщини долучилися обласна організація Національної спілки журналістів України, редакції газет, зокрема «Життя і слово» із Острога та «Володимирецький вісник» із Володимирця.

журналісти

Наступний проміжний он-лайн майстер-клас відбудеться 25 травня 2022 року, а переможців буде визначено до Дня журналіста  – 6 червня 2022 року