27 вересня 2022

26 вересня 2022 року проректорка з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку університету Наталія Терновик та директорка Інституту педагогічної освіти ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демянчука» Тамара Пагута на правах співорганізаторів обласного конкурсу «Інклюзивно-ресурсний центр – територія доброти» разом із головою Національної дитячої ради західного регіону України при Уповноваженому Президента з прав дитини та дитячої реабілітації Сергієм Скороплясом, головою постійної комісії з питань гуманітарної політики Рівненської обласної ради, директоркою Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Аллою Черній, начальником управління Державної служби якості освіти в Рівненській області Святослава Сидорука брали участь у нагородженні переможців ІІ-го обласного конкурсу «Інклюзивно-ресурсний центр – територія доброти» у м. Костопіль та у м. Березне. Досить важливо сьогодні привертати увагу до дітей із особливими освітніми проблемами та створювати  умови для прояву їхньої творчості. Приємно бачити задоволення та радість в очах відзначених дітей дипломами та подарунками.

ВАП