26 вересня 2022

24 вересня 2022 року у Рівному відбувся ФОРУМ “IT-освіта в умовах військового стану" (Rivne IT Education Forum 2022), метою якого є розвиток регіонального ІТ-потенціалу в умовах військового стану. В панельній дискусії взяли участь: керівник департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський, декан факультету кібернетики МЕГУ доц. Валентина Юскович-Жуковська, декан факультету інформаційно-комунікаційних технологій та математики Волинського національного університету імені Лесі Українки Світлана Яцюк, представники STEM-школи (м.Вугледар, Донецька обл.), Uprise Academy, Освітній простір Юлії Семенюк, IT-школи OxIT від компанії Internet Devels, Yellow Recruiting Company, Do Teams, MVCOM, Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, Рівненського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування, Національного університету водного господарства та природокористування, та представники ІТ-компаній.

Круглий стіл

На Форумі відбулася презентація кейсів за тематикою:

Релокація закладів ІТ-освіти.

Робота з дітьми молодшої та середньої групи в закладах неформальної ІТ-освіти.

ІТ-освіта для демобілізованих та внутрішньо переміщених осіб.

Форум “Rivne IT Education 2022” об’єднав заклади вищої освіти, владу та бізнес для створення сприятливих умов для подальшої співпраці в ІТ-сфері.

спільне фото