30 травня 2023

Цьогоріч Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука відзначатиме тридцятиріччя, тож  із нагоди ювілею колектив університету здійснив сходження на найвищу точку нашої Батьківщини. Говерла підкорилась викладачам та працівникам університету в погожу днину та потішила приголомшливими краєвидами. Хоч підйом і дався не так легко, але кінцева точка була того варта. На висоті 2061 метрів над рівнем моря замайорів прапор МЕГУ.

фото

Сходження розпочали з туристичної бази Заросляк.

На другий день поїздки завзяті члени колективу здійснили сходження на гору Кукул (1539 м) та полонину Закукул, яка славиться традиціями випасу худоби та виробництва карпатських сирів будз і вурда. Звісно ж, туристи не відмовили собі у насолоді поспілкуватися із пастухами та поласувати смачненькою стравою перед запаморочливи краєвидами.

фото

Нагадаємо, що поїздка відбулася у рамках акції «Прапор МЕГУ на  вершинах світу», що була започаткована влітку 2008 року викладачами кафедри географії і туризму Андрієм Романівим та Олексієм Токарем. Тоді ж було здійснено перше сходження на найвищу вершину Кавказу г. Ельбрус.