28 червня 2023

26 червня а рамках проекту «Я голосую за мир: співпраця та співчуття під час війни» відбувся практичний воркшоп для викладачів МЕГУ. Спікером заходу був Chris Simms, консультант Королівського літературного фонду Великої Британії.

воркшопи

Основною метою воркшопу було покращити навички представлення своїх наукових досліджень та грантових ідей для грантодавців. Зокрема було представлено інноваційні методи та технології щодо формату та змісту наративної подачі досліджень. Було проведено кілька групових завдань з різними активностями задля покращення методики аналізу та пошуку необхідної інформації на різних іноземних джерелах. Також представники МЕГУ мали можливість перейняти досвід методу ATB  та спробувати свої сили в цій методиці.

воркшопи

До воркшопу долучилися фахівці міжнародно-проєктного відділу, представники економічного, історико-філологічного та юридичного факультету, факультету журналістики та кібернетики, а також начальник відділу аспірантури та аспіранти.