23 листопада 2023

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука презентовано біобібліографічний показчик Заслуженого журналіста України, доцента кафедри соціальних комунікацій Віктора Мазаного. Серед запрошених гостей, у стінах аудиторії були присутні студенти факультету журналістики різних курсів.
Новини

Віктор Степанович розпочав зустріч із короткої розповіді про те, яке значення для нього має ця робота та через які труднощі довелося пройти, аби книгу побачили. Окремо автор додав кілька слів про те, чому автобіографія є індивідуальною історією кожної людини, миті якої потрібно пам'ятати, зберігати в пам'яті.

"Сама подія мені сподобалася, враження тільки позитивні. Вдалося більше дізнатися про викладача, який мить тому розповідав нам лекцію під час пари, а зараз презентує власний, біобібліографічний покажчик", - розповідає про свої емоції Коток Ростислав, студент 3 курсу факультету журналістики.
Новини

Долучився до заходу зі столиці Норвегії екс-керівник управління координації мережі власних кореспондентів Укрінформу Петро Кулінець. Він із вдячністю відзначив, що в покажчику згадані імена його колег із інформаційного агентства. Зауважив і вагомий внесок колишнього колеги у включення до показчика покликань на власні новини, що активно використовується на факультеті журналістики при вивченні інформаційних жанрів.
Новини

Наступні публікації автора очікуються згодом, до чого закликали його студенти та колеги. Віктор Степанович зазначав, що для робіт такого типу потрібен час, натхнення та сила волі довести все до кінця.