23 листопада 2023

22 листопада у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука  відбувся квест для першокурсників «Пізнай свій університет».
Здобувачі освіти першого курсу подорожували найважливішими місцями їх студентського життя. Цікавий маршрут по університету був складений студентською радою університету. Найшвидша команда отримала подарунки від ректорату.

МЕГУ

Переможцями квесту стала команда першокурсників економічного факультету.

МЕГУ

«Пізнавальні квести для першокурсників ми проводимо щорічно. Студенти усіх факультетів активно беруть участь в заходах такого формату. Квест дозволяє розвивати активне пізнання, сприяє розвитку навичок ефективної колективної взаємодії, мислення, допомагає правильно приймати рішення, уміти застосовувати свої знання на практиці у нестандартних ситуаціях, тобто актуалізувати знання, вчить мислити логічно, розвиває інтерактивні здібності»,- зазначила проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку, професор Наталія Терновик.