21 березня 2021

1 березня 2021 р. відбулася онлайн-презентація професійно орієнтованих практик та стажувань «Літо в Туреччині 2021» від академії професійної освіти Profi Study &Work для студентів університету.

Пропозиції від найкращих туроператорів та топових готелів Туреччини мають можливість отримати студенти, що навчаються за спеціальностями «Туризм та готельно-ресторанні послуги», «Управління готельним та туристичним бізнесом» факультету Європейської освіти та спеціальності «Туризм» природничо-географічного факультету.

Під час презентації розкрито переваги та актуальні вакансії від туроператора, окрім заробітку, професійного досвіду, нових вражень, студенти по завершенню стажування отримують сертифікат міжнародного зразка. Захід відбувся за організації декана факультету Європейської освіти доц. Миронець Н.Р.

Бажаємо успіху у реалізації задумів!!!