20 березня 2021

16.03.21 на факультеті кібернетики по Скайп-зв’язку відбулася інтернет-конференція студентів 3 курсу спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 014 Середня освіта (інформатика) зі стейкхолдерами, а саме: з керівником Тренінгового центру компанії «QATestLab» Оксаною Курмаш та співробітником Кріворізького офісу Тренінгового центу цієї ж компанії Дарією Ісаковою, під час якої обговорювалися шляхи становлення спеціаліста-тестувальника.

EAFSD

Стейкхолдери розповіли про можливості учбової платформи компанії «QATestLab», умови для отримання сертифіката про проходження курсу, переваги від проходження попереднього стажування перед влаштуванням на роботу, етапи просування по кар’єрних сходинках тестувальника ПЗ.

ASDWADQDSADSADASD

Студенти, в свою чергу, цікавилися важливістю навиків програмування для професії тестувальника, рівнем мінімальних знань з англійської мови для роботи за цією спеціальністю, режимом роботи та відпочинку типового тестувальника, реальними вакансіями на даний час в компанії «QATestLab», жартували про рівень оплати праці в ІТ-галузі.

SASD

Після конференції більшість студентів 3 курсу виявили бажання проходити вивчення дисципліни «Тестування програмного забезпечення» з використанням тренінгової системи компанії «QATestLab».