05 травня 2022

5 травня 2022 року викладачі кафедри географії і туризму разом з колегами-науковцями інших ЗВО м. Рівне у рамках зустрічі із заступником начальника Управління культури і туризму Рівненської ОДА Гавриловою Ярославою Кузьмівною оцінили стан туризму в Україні в умовах воєнного стану та окреслили виклики, з якими «зіткнулася» туристична галузь під час воєнного стану. Активними учасниками обговорень стали й студенти спеціальності 242 «Туризм» факультету географії, історії та туризму, зокрема магістранти А. Лавренюк та М. Колесник.

У процесі зустрічі виокремлено головні виклики вітчизняному туризму, зокрема й на регіональному рівні, серед яких: дефіцит кваліфікованих кадрів через виїзд громадян за кордон; створення відповідних умов з мето збереження професійного рівня туристичної галузі країни; створення економічних механізмів стимулу для утримання туристичної діяльності і формування нової стратегії розвитку туризму в Рівненській області, з врахуванням усіх викликів, спричинених війною.

Туризм

Ми вдячні п. Ярославі Кузьмівні за цікаву і змістовну розповідь, а також постійну співпрацю з кафедрою географії і туризму МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука.

Все буде Україна!