04 травня 2022

03 травня 2022 р. відбулась онлайн-презентація провідної міжнародної IT-компанії QATestLab «До роботи в ІТ один крок» для студентів факультету кібернетики Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім.ак.С.Дем'янчука.

Зустріч відбулась в межах співпраці факультету кібернетики зі стейкхолдерами, що є представниками міжнародної аутсорсингової компанії з тестування програмного забезпечення.

На презентації було представлено багато цікавої та корисної інформації про професію Тестувальник програмного забезпечення в умовах дистанційної роботи. Перед студентами виступили: Оксана Курмаш - керівник Тренінгового центру IT-компанії QATestLab, Катерина Переверза - ІТ-рекрутер компанії, Світлана Вдовенко - QA інженер. Завданням тестувальника є знаходження помилок розробників програмного забезпечення (комп’ютерних ігор, мобільних додатків, Інернету речей тощо).

5new

Представники компанії відповіли на численні запитання майбутніх ІТ-фахівців та навели вимоги до працевлаштування в компанію.

Студенти спеціальностей: 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 014 Середня освіта (Інформатика) цікавились режимом роботи та відпочинку типового тестувальника, рівнем оплати праці в ІТ-галузі, можливістю кар’єрного зростання.

Більшість студентів виявили бажання спробувати пройти сертифікаційне тестування в провідній міжнародній IT-компанії QATestLab з метою подальшого працевлаштування.