03 травня 2022

Чи знає кожен із нас, як діяти у разі надзвичайної ситуації? Чи знаєте ви правила, які можуть зберегти ваше життя, рідних і близьких?  Чи не розгубитеся ви у разі надзвичайної  ситуації, знаючи правила, якщо практично ніколи не тренувалися?

надзвичайна ситуація

Ці та інші питання безпеки під час війни висвітлено на виступі за темою «Дії учасників освітнього процесу в разі надзвичайних ситуацій»  начальником відділу охорони праці, військового обліку та цивільного захисту доц. Риженком І.М. на загальноуніверситетських зборах студентів університету.

надзвичайна ситуація1

Лектор наголосив, що саме уміння правильно оцінити ситуацію та обрати порядок дій є дуже важливим для кожної людини, а особливо для здобувачів освіти. До студентів доведено рекомендації фахівців Державної служби України з надзвичайних ситуацій.