26 лютого 2024

22.02.3024 у рамках співпраці кафедр романо-германської філології та іноземних мов МЕГУ із обласним комунальним позашкільним навчальним закладом “Рівненська Мала академія наук учнівської молоді” викладачі історико-філологічного факультету доц. Будз І.Ф., доц. Кочмар Д.А. провели профорієнтаційний захід із старшокласниками Рівненської області - членами Малої академії наук. У відеоконференції взяли участь старшокласники, їхні вчителі та керівники секцій МАН.

фото профорієнтація

Впродовж конференції учням та вчителям були продемонстровані профорієнтаційні відеоролики та постери МЕГУ Старшокласників було докладно проінформовано про умови навчання в університеті, ознайомлено з переліком факультетів та освітніх програм, за якими пропонується здобуття вищої освіти в університеті, з особливостями та перевагами навчання в МЕГУ, соціальною інфраструктурою університету.