27 лютого 2024

На запрошення працівників Шпанівського ЦПРПП 26 лютого 2024 р. завідувачка кафедри української мови та літератури  проф. Лілія Овдійчук провела майстер-клас «Життя і творчість письменників-класиків в контексті сучасної дошкільної освіти: розвивально-компетентнісний потенціал».

овдійчук

Авторка проєкту «Письменник як особистість» репрезентувала цікаву для педагогів закладів дошкільної освіти інформацію про представників красного письменства України та їх твори, що становлять золотий фонд національної культурної пам’яті. Проф. Л. Овдійчук застосувала інтерактивні методи  роботи з аудиторією для опрацювання текстів творів з метою розкриття їх художньо-естетичної цінності, виховного й інтелектуального потенціалу.

овдійчук

Педагоги закладів дошкільної освіти активно співпрацювали зі спікеркою, ділилися власним баченням методики роботи з літературними творами. Одностайно висловили думку, що такі майстер-класи необхідні нині, оскільки актуалізують знання про українських письменників, їх духовний світ, творчий доробок і стимулюють до інновацій у роботі з дітьми.