09 вересня 2022

5 вересня - перший день нового навчального року у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука, розпочався з відкритої лекції для студентів факультету журналістики та юридичного факультету на тему: «Проблема віктимізаціі журналістів при здійсненні досудового розслідування кримінальних правопорушень проти них», яку провів проректор з наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент, академік Андрій Боровик.

Відкрита лекція

Крім студентів, послухати лектора в режимі онлайн підключились проректори та викладачі університету, а також діючі прокурори, адвокати, судді, журналісти, доктори юридичних наук, професори інших вищих навчальних закладів України, таких як: Національна академія внутрішніх справ, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Інститут приватного та публічного права, Національний університет «Львівська політехніка».

Відкрита лекція

Під час лекції Андрієм Боровиком наведено низку фактів вчинення кримінальних правопорушень проти журналістів та прикладів віктимноі поведінки що до цього призвели.

Відкрита лекція

У студентів та інших слухачів виникло низка запитань до доповідача, на які вони отримали змістовні та обґрунтовані відповіді.